Yükleniyor...

Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Web Tasarım

Web Tasarım

NOT:

1.Web Siteniz için satın alacağınız paketleri satın almadan önce mutlaka demosunu test ediniz.

2. web paketlerimizi satın alırken sadece şablonu satın almış olursunuz herhangi bir ek tasarım ve içerik ekleme yapılmamaktadır.

3. Tasarım ücretlerimiz;

A. E-ticaret sitesi olmayan web paketlerimizde sitenizin tüm sayfalar ve 25 adete kadar resim 250 TL

B. E-Ticaret sitesi olan web paketlerimizde sitenizin tüm sayfaları ve tüm ürün kategorilerinde birer ürün toplam 25 ürün ekleme 500 TL

TÜM WEB PAKETLERİMİZİ İNCELEYİN

TÜM WEB PAKETLERİMİZ;

 Modern ve Şık Tasarım
 Full Responsive (Mobil Uyumlu)
 Gelişmiş Müşteri Paneli
 Online Sipariş ve Tahsilat 

Mobil Uyumlu (Responsive)

Kolay Yönetilebilir Panel

7/24 Ücretsiz Destek

  • Kodlama 

    PDO+Mysql (Mobil Uyumlu)

  • Php Verisyon 

    7.2

Teknolojinin gelişmesi ve piyasa da ki şirketlerin birbirleri ile girdiği rekabet sonucu web tasarım ve yazılım sektörü de git gide canlanmaya ve gelişim göstermeye başladı. Google ve diğer arama motorların da gözükmek istiyorsanız, daha geniş kitlelere ve insanlara ulaşmak hedefiniz ise, Medya Yönetim Ve Bilişim hizmetleri sizin için burada. 

Web siteniz oluşturulduktan sonra ''üzerin de değişiklik yapabilecek miyim acaba?'' gibi sorular ile aklınızı kurcalamanıza gerek yok. Size vereceğimiz yönetim paneli ile birlikte web siteniz üzerinde istediğiniz gibi farklılıklar yaratabilirsiniz. Akıllı telefon ve tabletlerin de hayatımıza girmesi ile birlikte bilgisayar üzerinden erişildiğiniz kadar,akıllı cep aletleri ile de büyük bir kitleye erişim sağlayabileceksiniz. Bu yüzden sizler için oluşturduğumuz web siteleri tamamen mobil telefon ve tabletlerde sorunsuz bir şekilde çalışır. 

Bir şirket olarak kendinizi daha büyük kitlelere tanıtmak istiyorsanız, size ait bir web sitesi, şirketinizi diğer bir çok rakibinizin önüne geçmesine katkı sağlar ayrıca sizleri en doğru şekil de ve sizi, sizin istediğiniz gibi kitlelere tanıtır. 
Bireyler size ait olan web sitesine girdiği zaman hakkınız da hiçbir fikirleri olmadığı için öncelikle dikkat edecekleri husus, web sitenizin tasarımı, göze hoş gelen görüntüsü ve site içi canlılıktır. Web sitenizi oluştururken çalıştığımız profesyonel ekip ile bu ve bunun gibi hususlara dikkat edip, siteniz de ki görüntü kirliliğini ortadan kaldırarak, web sitenizin içeriğine göre en doğru renkleri kullanarak kitlelerinizin en baştan objektif bir şekil de sizlere yanaşmasını sağlayabiliriz. Her ne kadar web sitesinin tasarımı kaliteli ve insanları etkileyebilecek düzeyde olsa bile arama motorları ile doğru bir şekil de optimize edilmemiş bir web sitesi tahmin ettiğinizden daha alt sıralar da yer bulabilir. Bunlara etki eden faktörler de içerikler de kullanmış olduğunuz etiketler, anahtar kelimeler, fotoğraf isimleri ve fotoğraf etiketleridir. 
Çalıştığımız profesyonel kadro ile bütün istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, sizler için Medya Yönetim Ve Bilişim Hizmetleri olarak en etkili, en doğru web sitesini oluşturabiliriz.